D-CAT

SAP Analytics Cloud


Karmaşık problemlerinize hızlı bir şekilde cevap veren bulut tabanlı bir ürün olan AC, BI  ile entegre şekilde çalışır. Tahmin ve planlamaya dayalı çözümleriyle avantaj sağlar. Makine öğrenmesi içerir.

Start making better decisions with the power of data.

Piyasadaki en gelişmiş bulut tabanlı analitik çözümlerimizle güvenilir kararlar verin.

Works effectively in all decision-making processes.

Embedded artificial intelligence and machine learning technology help you discover how to facilitate access to critical information.

 

SAP Analytics allows you to make reliable and fast decisions. It is a simple cloud solution that informs your employees and unites your ideas. With the help of artificial intelligence, it helps you to make efficient decisions by preventing you from being lost in complex data. Simplifying your analytic environment combines your complex data and planning with precision.
• Bulut tabanlı
• Gerçek zamanlı analitikler
• Anlık sorgular
• İş birliği araçları

  • Etkili hazırlık ve modelleme

Otomatik veri temizleme ile daha derin ve iyileştirilmiş içgörüler elde edin. Verilerdeki hataları ortadan kaldırmanıza ve kategorilere ayırmanıza yardımcı olurlar.

  • Veri inceleme ve görselleştirme

Veri boyutundan bağımsız olarak, verileri inceleyebilirsiniz. Bu veriler, izleyicileri motive etmek için etkileşimli görselleştirmeye dönüştürülebilir.

  • Anlaması kolay

Görsel veri temsilini anlamak ve sonuç çıkarmak daha kolaydır. İş faaliyetlerinizi kısaca anlamanıza yardımcı olur.

 

Başlıca Avantajlar

Analitiklerin yeniden tasarımı

İşinizi güvenilir, güvenli ve self servis analitiklerle güçlendirin. Buluttan elverişli bir şekilde erişilebilen, tutarlı ve doğru içgörüler elde edin.

Sadeleştirilmiş planlama

Tek bir bulut çözümüyle, ortak iş planlaması için ayrı raporlama ve analitik araçlarını, planlama ürünleri ve tablolarını ortadan kaldırın.

Tarafsız bulut analitikleri

Verileri otomatik olarak analiz eden, anahtar etkileyicileri doğal dilde ortaya çıkaran ve acaba senaryolarını ve simülasyonları destekleyen akıllı teknolojiyi deneyimleyin.

 

Artırılmış Analitik

SAP Analytics Cloud ile yapay zeka, makine öğrenimi ve doğal dil işleme ile desteklenen artırılmış analitik yetenekleri, BI ve planlama iş akışlarınıza entegre edilmiştir.

Karar vermenin son aşaması için iyi bir destektir.

Herkesi, hatta eğitimsiz, teknik olmayan iş adamlarını bile, aramalarına gerek kalmadan makine tarafından oluşturulan analitik ve içgörülerle donatın.

konuşma analitiği

Doğal dil işleme ve oluşturma ile soruları konuşma tarzında sorun ve anında yanıtlar alın , veri görselleştirmeleri ve açıklamalar alın.

Otomatik makine öğrenimi

Verilerinizdeki ilişkileri, gizli kalıpları ve aykırı değerleri otomatik olarak ortaya çıkarmak ve öngörüden eyleme daha hızlı geçmek için makine öğrenimi algoritmalarını kullanın.

Akıllı tahmine dayalı analitik

Veri bilimcilerini daha yüksek değerli faaliyetler için serbest bırakmak için bir düğmeye basarak – veri bilimi becerileri gerektirmeden – potansiyel sonuçları tahmin edin ve tahminler oluşturun.

Kurumsal Planlama

Entegre planlarla daha iyi kararlar almak için finansal ve operasyonel planları tek bir çözümde sorunsuz bir şekilde bağlayın ve oluşturun.

Tahmine dayalı planlama

Tahmine dayalı tahmin ve makine öğrenimi araçlarıyla işinizi bugün ve yarın anlayın.

Entegre finansal planlama

SAP S/4HANA ile işlemleri, analitiği ve planlamayı birleştirerek anında hareket edin ve stratejiye daha fazla zaman ayırın.

Cooperation

Gerçek zamanlı içgörüyü eyleme dönüştürmek, stratejik uyumu sağlamak ve güvenle karar vermek için tüm iş kollarında plan yapın.

Şirket çapında gelişmiş analitik

Tek bir bulut arabiriminden veriye dayalı bütçeleme, tahmin ve analiz için bir planlama modelinin sürümlerini oluşturun ve değiştirin.