D-CAT

Microsoft Azure Data Factory

Azure Veri Fabrikası nedir?

Hibrit veri entegrasyonu basitleştirildi
Tüm verilerinizi, tam olarak yönetilen, sunucusuz bir veri tümleştirme hizmeti olan Azure Data Factory ile tümleştirin. Veri kaynaklarını 90’dan fazla yerleşik, bakım gerektirmeyen konektörle ek ücret ödemeden görsel olarak entegre edin. ETL ve ELT işlemlerini sezgisel bir ortamda kodsuz olarak kolayca oluşturun veya kendi kodunuzu yazın. Ardından, iş içgörülerinin kilidini açmak için tümleşik verileri Azure Synapse Analytics’e teslim edin.
Kullanımı kolay
Birkaç tıklamayla SQL Server Entegrasyon Hizmetlerini (SSIS) yeniden barındırın ve yerleşik Git ve CI/CD desteğiyle kodsuz ETL ve ELT ardışık düzenleri oluşturun.
Uygun maliyetli
İsteğe bağlı olarak ölçeklenen, kullandıkça öde, tam olarak yönetilen sunucusuz bulut hizmetinin keyfini çıkarın.
Güçlü
90’dan fazla yerleşik bağlayıcıyla tüm şirket içi ve hizmet olarak yazılım (SaaS) verilerinizi alın. Geniş ölçekte yönetin ve izleyin.
Akıllı
Operasyonel verimliliğin kilidini açmak ve vatandaş entegratörlerini etkinleştirmek için otonom ETL’yi kullanın. Kodsuz veri akışlarıyla veri dönüşümünü hızlandırın

Data Factory, dijital dönüşüm girişimleriniz genelinde çalışan bir veri entegrasyonu ve dönüşüm katmanı sağlar.
• Vatandaş entegratörlerinin ve veri mühendislerinin iş ve BT liderliğindeki Analitik/BI’yı yönlendirmesini sağlayın.
• Verileri hazırlayın, ETL ve ELT süreçleri oluşturun ve işlem hatlarını kodsuz olarak düzenleyin ve izleyin. Yönetilen Apache Spark™ hizmeti, kod oluşturma ve bakımla ilgilenir.
• Kopyalama etkinliklerini otomatikleştiren akıllı amaca dayalı eşleme ile daha hızlı dönüştürün.