D-CAT

SAP Lumira

SAP Lumira, güvenilir kurumsal veri kaynaklarından ve kişisel verilerden öngörüler elde etmenize ve bu öngörüleri etkileşimli görselleştirmeler, hikayeler ve özelleştirilmiş analiz uygulamaları aracılığıyla masaüstü tarayıcılarda ve mobil cihazlarda diğer kullanıcılarla paylaşmanıza olanak tanır.

SAP Lumira Designer, piksel mükemmelliğinde gösterge tablosu geliştirmek için SAP BusinessIntelligence (BI) ortamındaki en güçlü araçtır ve yüksek düzeyde özelleştirmeye olanak tanır. SAP BI Eylem Dili (BIAL) ve Javascript gibi programlama dilleri aracılığıyla mantık ve ekstra işlevsellik eklemeyi her zamankinden daha kolay hale getirir.

Lumira Designer ile, BI platformunda Lumira belgeleri olarak kaydedilen çok çeşitli farklı analiz uygulamaları, planlama uygulamaları ve panolar oluşturmak mümkündür.

Self servis veri görselleştirme, veri bağlantısı ve gelişmiş geliştirme araçları için basit bir arabirimle daha hızlı öngörüleri daha kolay sağlayın.

Self servis veri görselleştirme ile hikaye anlatımı

  • Basitleştirilmiş bir çözümle verileri çevrimiçi olarak keşfedin ve analiz edin.
  • Başkalarının yararlanabileceği, geliştirebileceği ve paylaşabileceği her tür veriden BI görselleştirmeleriyle hikayeler oluşturun.

 

Analitik uygulamalarının ve gösterge tablolarının oluşturulması

  • Kullanıcılar ve onların raporları ile işbirliği yapmak için etkileşimli, mobil kullanıma hazır panolar ve analitik uygulamaları geliştirin.

 

SAP sistemlerine gerçek zamanlı veri erişimi

  • Yönetilen verilere optimize edilmiş, gerçek zamanlı erişim sağlayın.
  • Her veri kaynağının semantiğine, yapılarına ve işlevselliğine tam bağlantı sağlayın.

 

Güvenli, güvenilir erişim ve ölçeklenebilirlik

  • Daha derin içgörüler ve hareket halindeyken bilinçli kararlar almak için istediğiniz zaman, istediğiniz yerde verilere bağlanın.
  • Filtreler, detaya inme yetenekleri ve hiyerarşik gezinme ile verileri keşfedin.