D-CAT

Bu işte gelecek var !

D-CAT Academy Programı

D-CAT Academy programına katılarak başarıyla tamamlayan üniversite son sınıf veya yeni mezun gençler, gelecekteki çalışma arkadaşlarımız. Gelişen teknolojiler ve değişen iş ekosistemiyle birlikte yapay zeka, ileri düzey veri analizi, veri görselleştirme gibi yetkinliklere ihtiyaç duyuluyor.

D-CAT Academy’nin JuniorToExpert eğitim programıyla Türkiye’de veriyi bilgiye dönüştürerek öncü şirket olan D-CAT Technologies’in iş zekası ekibinin deneyimleriyle gençlere bu yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyor. Kendini bu alanda geliştirmek isteyen gençler için özel tasarlanan; Power BI, Data Visualization, SAP Business Warehouse, Business Planning and Consolidation, Data Warehouse eğitim programı ile geleceğin yetkinliklerini kazanıp uzmanlaşmalarını sağlıyor.

Geleceğin iş hayatını yakından tanıma fırsatını bulmak ve D-CAT’li olma ayrıcalığını deneyimlemek için sen de D-CAT Academy Programı’na başvur, kariyerini şekillendir.

D-CAT Academy programına başvurmak için TIKLA!

D-CAT Academy Nedir ?

D-CAT Academy, iş analitiği alanında kariyer düşünen üniversitelerin ilgili bölümlerinin son dönemindeki öğrencilerin veya yeni mezun gençlere eğitim içeriklerinin sunulduğu programdır. Program kapsamında eğitim ve testlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler arasından yetiştirilmek üzere D-CAT Technologies ekibine katılma teklifi sunulacaktır.

Sık Sorulan Sorular

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinin son döneminde veya yeni mezun olmak
  • İlgili eğitim programın son katılım tarihine kadar başvuru formunu doldurmak
  • D-CAT Technologies tarafından gönderilen yetenek&başarı testine katılan adayların puan notuna göre sıralanacak ve başarılı olan adaylara eğitime katılma maili gönderilecektir.
  • D-CAT Technologies tarafından belirlenen saatlerde uzaktan eğitim programına devamlılık göstermek

– D-CAT  Academy, kariyerini iş analitiği alanında geliştirmek isteyen tüm üniversitelerin mezun adayı/yeni mezunlarının başvurularına açıktır.

D-CAT Academy eğitiminin birinci aşaması belirlenecek ve duyurulacak olan bir tarihte, hafta içi her gün 18-20 saatleri arasında planlanmıştır. Birinci aşamadaki eğitimler, toplu bilgilendirme şeklinde ONLINE gerçekleştirilecektir. İkinci aşamada Datawarehouse, Data Visualization, SAP BPC ve SAP BW alanlarına göre 4 ayrı gruba bölünecek ve 2-4 hafta arasında sürecek detay eğitimin takvimi daha sonra adaylarla paylaşılacaktır.

– D-CAT Technologies Academy Programı tamamen ücretsiz.

– D-CAT Technologies Academy tarafından hazırlanan D-CAT Technologies Academy eğitim içeriklerinin tüm hakları gizli ve saklıdır. Eğitim sürecinde ders kaydı, kopyalama, paylaşma veya indirme yapılamaz.